Predať nehnuteľnosť
Hypotekárne úvery

Hypotekárne úvery

Či už ide o kúpu nehnuteľnosti alebo už existujúce úvery, prípadne pôžičky na čokoľvek, pomôžeme vám so zastrešením vybavenia kúpy alebo refinancovanie za účelom zníženia nákladov na úver s najlepšími podmienkami na trhu. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, preto všetky nami ponúknuté riešenia sú určené špecificky pre konkrétneho klienta.

S GG ESTATES získate bezplatne:

- porovnanie ponúk pre konkrétneho klienta zo všetkých inštitúcií
- nastavenie najlepšieho riešenie pre daného klienta
- dojednanie súdneho znalca pre ohodnotenie nehnuteľnosti
- analýzu existujúcich úverov
- pomoc v celom procese vybavovania

Poistenie

Poistenie

Poistenie je nevyhnutná súčasť, či už kupujete nehnuteľnosť alebo auto, idete na dovolenku alebo máte rodinu ktorá je na vás finančné odkázaná. Je však veľmi dôležité aby ste rozumeli tomu, čo všetko vaše poistenie kryje a aby bolo správne nastavené a spĺnalo svoj účel. Podpisom zmluvy naša spolupráca ešte len začína.

S GG ESTATES získate bezplatne:

- kompletný servis a asistenciu pri nahlasovaní poistných udalostí
- nahlásenie zmeny alebo ukončenia zmlúv
- upozornenie na nové/lepšie riešenie krytia
- zmeny v osobných údajov zabezpečíme za Vás

Na nás sa môžete obrátiť aj v prípade, ak nie ste naším klientom.

Sporenie

Sporenie

Sporiť alebo investovať môžete dneska rôznymi spôsobmi, či už si vyberiete s bankových produktov ako Sporiaci účet, Terminovaný vklad alebo cez správcovské spoločnosti ako investícia do podielových fondov či investovanie do zlata alebo sporenie na dôchodok prostredníctvom správcovských spoločností ( II. Pilier, III. Pilier ).

Je však veľmi dôležité položiť si pár otázok:

- akú veľkú časť svojho príjmu si viete odložiť na krátkodobé, strednodobé, dlhodobé investovanie
- voľba doby sporenia počas ktorej finančné prostriedky nebudem potrebovať
- pre koho je sporenia určené

Radi Vám pomôžeme pri správnom výbere produktu.

Napíšte nám

Spoločnosť GG ESTATES ponúka komplexnú službu pre klienta od kúpy resp. predaja nehnuteľnosti, po vybavenie hypotekárneho úveru, zastrešenie kompletného právneho servisu až po vizualizáciu (dizajn) a rekonštrukciu nehnuteľnosti. Na každý tento krok máme vo svojom tíme špecialistu s dlhoročnými skúsenostami a praxou.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.